Designblok 2020

Důvodů, proč se přihlásit do soutěže je moře. Ale, pokud mám uvést jen jeden: je to 100% Designblok!

Balakryl RECY VĚCI
Designblok 2020

Pevně věřím, že v říjnu bude už situace stabilizovaná natolik, že se Designblok uskuteční.
Zároveň věřím, že expozici Balakryl RECY věci kurátorská porota vybere a umožní vašim výrobkům blísknout se na úchvatném místě.

tajemné místo

Designblok se totiž letos po pěti letech pohne z místa a proběhne v bývalém klášteře Sv. Gabriela na Smíchově.
Možná tuto dominantní budovu znáte, je kousek nad Švandovým divadlem v Holečkově ulici. Ale troufnu si odhadnout, že mimo kostele jste dovnitř nenakoukl skoro nikdo. Já se tam jednou podívala díky obhlídkám lokací pro natáční a spadla mi brada.
Klášter patřil převážně německým bedediktýnkám, které ho po vzniku Československa odešli a republika ho koupila. Od té doby ho po většinu času využívala Pošta pro různé účely jako například Poštovní muzeum. Podrobnosti o historii a architektuře stojí za to pročíst třeba na Wikipedii. Ale garantuji vám, že typická německá historizující architektura, neobvyklá výzdoba a atmosféra místa vás ohromí. Před nedávnem tuto budovu koupila developerská společnosti a předpokládám, že ho budou renovovat a proto v něm může Designblok proběhnout.

neopakovatelná příležitost

Chceme vystavit výrobky, které se umístí na prvních třech místech v hlasování veřejnosti a ve výběru poroty. Těchto šest výrobků také profesionálně nafotíme, připravíme medailonky autorů a budeme je maximálně propagovat nejen na výstavě, ale i v médiích.

vášeň

je letošním tématem Designbloku. Vášeň pro tvoření, pro ekologii a originální postupy to je přesně naše. 
Vášnivě tedy doufám, že letošní Designblok klapne a to i pro nás - výběr komise proběhne v červnu. Uděláme pro úspěch maximum. Vy zase prosím udělejte maximum, abyste uspěli v soutěži Balakryl RECY věci: využijte aktální dětí pro výrobu svého soutěžního kousku a jeho perfektní nafocení. A na začátku června se nominujet!

Držím vám palce
za tým Balakryl RECY věci
Judita

Vloženo od

SLEDUJTE NOVINKY
A ODEBÍREJTE NEWSLETTER!

Přihlaste se k odběru newsletteru.
Neunikne vám žádný nový postup, termín, ani zpráva.