Lenka Pelc, královna recyklace

Při návštěvě u Lenky doma máte neomylný pocit, jste se právě ocitli v nejkrásnější nástěnce z Pinterestu. Místnosti jsou sladěné do harmonických barev a každý detail je s láskou vymyšlený a vyrobený.

Balakryl RECY VĚCI
Lenka Pelc, královna recyklace

Lenka se zúčastnila workshopu Balakryl RECY věci v Brně a už tam jsme žasli, že je naprostý všeuměl.
Nejen, že její kreativita snad nemá hranic, ale nebojí se žádné práce.

Nic není probléme: třeba vzít do ruky brusku a přebrousit staré dřevěné schody a nebo třicet let starou dubovou postel, kterou právě vyměnila za tu téměř novou z IKEA. Skvěle se jí daří vymýšlet loga, vtipnou grafiku na hrníčky, ušít si kabelku ze starých džínů a nebo udělat miniaturní kuchyňku pro syna Matyho.

Dva synové, Matyáš a Teodor, jsou pro ní největší inspirací a zároveň nadšenými pomocníky. Právě pro ně Lenka vytvořila dětský retro pokojíček, který nás vtáhne do časů o několik desítek let zpět. Je vášnivou sběratelkou zajímavých kousků především z šedesátých a osmdesátých let, hledá je nejčastěji na internetu, když se celá její rodina uloží ke spánku.

Díky své lásce k upcyclingu a redesignu se dostala také do Balakryl Recy Věcí, kde v rámci soutěže vyrobila krásný otočný stolek ze starého kola. 

"Účast v soutěži mě zásadně posunula v mojí práci, díky profesionálnímu vybavení a vedení, které jsme měla k ruce. Povzbudilo mě i nadšení pro věc s dalšími zapalenými účastníky," pochvaluje si Lenka.

Sledujte, jakými zajímavými projekty se právě teď Lenka zabývá a podívejte se na její blog, který inspirací i pro vaši tvorbu překypuje

Regroom

Vloženo od

SLEDUJTE NOVINKY
A ODEBÍREJTE NEWSLETTER!

Přihlaste se k odběru newsletteru.
Neunikne vám žádný nový postup, termín, ani zpráva.